888 868 165

O firmie

Sklep Narzędzia w Dechę powstał z pasji do realizacji własnych projektów. To miejsce dla pasjonatów stolarstwa i mechaniki. Dobrze wiemy jaką satysfakcje daje samodzielna realizacja projektów.

Czy to w przydomowym garażu czy profesjonalnym warsztacie. Czy to budowa huśtawki w ogrodzie czy wymiana klocków hamulcowych w Twoim aucie. Czy podchodzisz do tematu po raz pierwszy czy jesteś mistrzem w swoim fachu.

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo nietypowych i profesjonalnych narzędzi, które ułatwią Ci prace i wyniosą Twoje możliwości na wyższy poziom.

Kontaktuj się z nami! Pytaj przez formularz kontaktowy, maila czy telefonicznie. Nie obawiaj się. Opisz nam swój projekt/ problem, my znajdziemy narzędzie/ rozwiązanie dla Ciebie!

Internetowy sklep narzędziowy Narzędzia w dechę powstał z myślą o kliencie detalicznym, jednak nie zapominamy o firmach i zakładach produkcyjnych. Mamy doświadczenie w organizacji ergonomicznych stanowisk pracy spełniające wymogi certyfikacji. Stale współpracujemy z fabrykami z branży automotive i stolarskiej. Nie jest nam obca obróbka skrawaniem czy kontrola wymiarowa. Jesteśmy obecni u naszych stałych klientów i razem dążymy do optymalizacji pracy, tak aby była ona przyjemna, a przede wszystkim bezpieczna i w dechę. :)

 

Witamy w naszej społeczności i życzymy samych udanych projektów!

Zespół sklepu Narzędzia w Dechę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl